Načítám Akce

« Všechny Akce

OBALKO

16 října @ 8:00 - 17 října @ 17:00

Největší obalový kongres v České republice a na Slovensku

Obalový kongres OBALKO, který byl zahájen v roce 2013, je největším setkáním profesionálů v oblasti obalů v České republice a na Slovensku. Cílem kongresu je poskytnout platformu pro diskuzi o klíčových otázkách ovlivňujících trh s obaly a zároveň inspirovat odborníky v oblasti obalů na to, jak zdokonalit procesy balení a balení a poskytnout dostatek příležitostí k novým obchodním kontaktům. Další informace o různých částech programu se dozvíte kliknutím na odkazy vpravo.

Celodenní konferenční program

Společný dopolední blok na hlavní téma kongresu

Dopolední konferenční blok bude mít jako každoročně ústřední téma. Těšit se můžete na hlavního motivačního řečníkaprezentace obalových expertů a top-to-top panelovou diskuzi, ve které vystoupí představitelé předních českých a slovenských firem.

Společný odpolední blok věnován obalovým „best practices“

Celá odpolední část konference je věnována obalovým best practices – nejlepším případovým studiím z českého a slovenského obalového trhu. Programová rada kongresu brázdí trh, aby vám přinesla nejinovativnější obalová řešení, která jako vždy představí sami výrobci či distributoři baleného zboží.

Podrobnosti

Zahájení:
16 října @ 8:00
Ukončení:
17 října @ 17:00
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://obalko.cz/

Pořadatel

Atoz Group
Telefon
+420 603 140 197
E-mail
magdalena.jindrova@atoz.cz
Zobrazit web (Pořadatel)

Místo konání

Aquapalace Hotel Prague
Pražská 137
Čestlice (Praha-východ), Praha 251 01 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon
+420 225 108 820
Zobrazit web (Místo konání)